• head_banner_01

Commutador gestionat Hirschmann RSB20-0800T1T1SAABHH

Descripció breu:

La cartera RSB20 ofereix als usuaris una solució de comunicacions de qualitat, endurida i fiable que ofereix una entrada econòmicament atractiva al segment dels commutadors gestionats.


Detall del producte

Etiquetes de producte

Introducció

La cartera RSB20 ofereix als usuaris una solució de comunicacions de qualitat, endurida i fiable que ofereix una entrada econòmicament atractiva al segment dels commutadors gestionats.

Descripció del producte

Descripció Commutador Ethernet/Fast Ethernet compacte i gestionat segons IEEE 802.3 per a carril DIN amb commutació d'emmagatzematge i reenviament i disseny sense ventilador
Número de part 942014001
Tipus i quantitat de port 8 ports en total 1. Enllaç ascendent: 10/100BASE-TX, RJ45 2. Enllaç ascendent: 10/100BASE-TX, RJ45 6 x estàndard 10/100 BASE TX, RJ45

Més interfícies

Font d'alimentació/contacte de senyalització 1 x bloc de terminals endollable de 6 pins
Interfície V.24 1 x presa RJ11

Mida de la xarxa: longitud del cable

Parell trenat (TP) 0-100 m

Mida de la xarxa - cascadibilitat

Topologia de línia / estrella cap
Interruptors de quantitat d'estructura d'anell (HIPER-Ring). 50 (temps de reconfiguració 0,3 segons)

Requisits d'alimentació

Tensió de funcionament 24 V CC (18-32) V

Programari

Canvi Envelliment ràpid, entrades d'adreces unicast/multicast estàtiques, QoS/priorització de ports (802.1D/p), priorització TOS/DSCP, IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3)
Redundància HIPER-Ring (gestor), HIPER-Ring (interruptor d'anell), protocol de redundància de mitjans (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1)
Gestió TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, trampes, SNMP v1/v2/v3
Diagnòstics Contacte de senyal, indicació d'estat del dispositiu, LED, RMON (1,2,3,9), Port Mirroring 1:1, informació del sistema, autoproves d'arrencada en fred, gestió SFP (temperatura, potència d'entrada i sortida òptica)
Configuració Suport limitat de l'adaptador de configuració automàtica ACA11 (RS20/30/40, MS20/30), desfer la configuració automàtica (retrocés), suport complet de l'adaptador de configuració automàtica ACA11, client BOOTP/DHCP amb configuració automàtica, HiDiscovery, relé DHCP amb opció 82, interfície de línia d'ordres (CLI), suport MIB amb totes les funcions, gestió basada en WEB, ajuda sensible al context
Seguretat Gestió local d'usuaris
Sincronització horària Client SNTP, servidor SNTP
Divers Encreuament manual de cables
Preajustaments Estàndard

Condicions ambientals

Temperatura de funcionament 0-+60
Temperatura d'emmagatzematge/transport -40-+70 °C
Humitat relativa (sense condensació) 10-95%

Construcció mecànica

Dimensions (AxAxP) 47 mm x 131 mm x 111 mm
Pes 400 g
Muntatge Carril DIN
Classe de protecció IP20

Models relacionats amb RSB20-0800T1T1SAABHH

RSB20-0800M2M2SAABEH
RSB20-0800M2M2SAABHH
RSB20-0800M2M2TAABEH
RSB20-0800M2M2TAABHH

  • Anterior:
  • Pròxim:

  • Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-ho

    Productes relacionats

    • Hirschmann GMM40-OOOOTTTTSV9HHS999.9 Mòdul multimèdia per a commutadors GREYHUND 1040

      Hirschmann GMM40-OOOOTTTTSV9HHS999.9 Mòdul multimèdia...

      Descripció Descripció del producte Descripció GREYHOUND1042 Mòdul multimèdia Gigabit Ethernet Tipus i quantitat de ports 8 ports FE/GE ;2x ranura FE/GE SFP;2x ranura FE/GE SFP;2x FE/GE, RJ45 ;2x FE/GE, RJ45 Mida de la xarxa - longitud del cable Port de parell trenat (TP) 2 i 4: 0-100 m;port 6 i 8: 0-100 m;Ports 1 i 3 de fibra monomode (SM) 9/125 µm: vegeu mòduls SFP;port 5 i 7: vegeu mòduls SFP;Fibra monomode (LH) 9/125...

    • Commutador Ethernet industrial no gestionat Hirschmann RS20-1600M2M2SDAUHC/HH

      Hirschmann RS20-1600M2M2SDAUHC/HH Unmanaged Ind...

      Introducció Els commutadors Ethernet no gestionats RS20/30 Hirschmann RS20-1600M2M2SDAUHC/HH Models classificats RS20-0800T1T1SDAUHC/HH RS20-0800M2M2SDAUHC/HH RS20-0800S2S2SDAUHC/HH RS20-0800S2S2SDAUHC0-1H2SDAUHC0/HH2 1600S2S2SDAUHC/HH RS30-0802O6O6SDAUHC/HH RS30-1602O6O6SDAUHC/ HH RS20-0800S2T1SDAUHC RS20-1600T1T1SDAUHC RS20-2400T1T1SDAUHC

    • Hirschmann MSP30-24040SCY999HHE2A Commutador Ethernet de carril DIN industrial modular

      Hirschmann MSP30-24040SCY999HHE2A Indústria modular...

      Introducció La gamma de productes de commutador MSP ofereix una modularitat completa i diverses opcions de ports d'alta velocitat amb fins a 10 Gbit/s.Els paquets de programari opcionals de capa 3 per a l'encaminament dinàmic unicast (UR) i l'encaminament dinàmic multicast (MR) us ofereixen un benefici de cost atractiu: "Només paga pel que necessites".Gràcies al suport Power over Ethernet Plus (PoE+), els equips terminals també es poden alimentar de manera rendible.El MSP30...

    • Hirschmann GRS1030-16T9SMMV9HHSE2S Commutador Ethernet ràpid/Gigabit

      Hirschmann GRS1030-16T9SMMV9HHSE2S Fast/Gigabit...

      Introducció Commutador Fast/Gigabit Ethernet dissenyat per al seu ús en entorns industrials durs amb la necessitat de dispositius d'entrada i rendibles.Fins a 28 ports dels quals 20 a la unitat bàsica i a més una ranura per a mòduls multimèdia que permeten als clients afegir o canviar 8 ports addicionals al camp.Descripció del producte Tipus...

    • Hirschmann MS20-1600SAAEHHXX.X.Commutador Ethernet de muntatge en carril DIN modular gestionat

      Hirschmann MS20-1600SAAEHHXX.X.Modular gestionat...

      Descripció del producte Tipus MS20-1600SAAE Descripció Commutador industrial Fast Ethernet modular per a carril DIN, disseny sense ventilador, Capa de programari 2 Número de peça millorat 943435003 Tipus i quantitat de port Ports Fast Ethernet en total: 16 Més interfícies Interfície V.24 1 x presa RJ11 Interfície USB 1 x USB per connectar...

    • Commutador Ethernet industrial no gestionat Hirschmann RS30-0802O6O6SDAUHCHH

      Hirschmann RS30-0802O6O6SDAUHCHH Indústria no gestionada...

      Introducció Els commutadors Ethernet no gestionats RS20/30 Hirschmann RS30-0802O6O6SDAUHCHH Models classificats RS20-0800T1T1SDAUHC/HH RS20-0800M2M2SDAUHC/HH RS20-0800S2S2S2SDAUMH02-H1H0S2SDAUHC0-H1H0H2 600S2S2SDAUHC/HH RS30-0802O6O6SDAUHC/HH RS30-1602O6O6SDAUHC/HH RS20 -0800S2T1SDAUHC RS20-1600T1T1SDAUHC RS20-2400T1T1SDAUHC