• head_banner_01

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX Configurador millorat d'alimentació de l'interruptor de ferrocarril

Descripció breu:

Els commutadors RSPE compactes i extremadament robusts inclouen un dispositiu bàsic amb vuit ports de parell trenat i quatre ports combinats que admeten Fast Ethernet o Gigabit Ethernet.El dispositiu bàsic, disponible opcionalment amb els protocols de redundància ininterrompuda HSR (High-Availability Seamless Redundancy) i PRP (Parallel Redundancy Protocol), a més d'una sincronització horària precisa d'acord amb IEEE 1588 v2, es pot ampliar per proporcionar fins a 28 ports afegint dos mòduls de mitjans.


Detall del producte

Etiquetes de producte

Introducció

Els commutadors RSPE compactes i extremadament robusts inclouen un dispositiu bàsic amb vuit ports de parell trenat i quatre ports combinats que admeten Fast Ethernet o Gigabit Ethernet.El dispositiu bàsic, disponible opcionalment amb els protocols de redundància ininterrompuda HSR (High-Availability Seamless Redundancy) i PRP (Parallel Redundancy Protocol), a més d'una sincronització horària precisa d'acord amb IEEE 1588 v2, es pot ampliar per proporcionar fins a 28 ports afegint dos mòduls de mitjans.
Els protocols de redundància estandarditzats sense tecnologia de pèrdua de dades, combinats amb mecanismes de seguretat complets, sincronització precisa i programari opcional de capa 3, garanteixen una disponibilitat del 100% per a la comunicació de dades i una alta productivitat per a sistemes i màquines.

Descripció del producte

Descripció Commutador Ethernet industrial Fast/Gigabit gestionat, disseny sense ventilador millorat (PRP, Fast MRP, HSR, DLR, NAT, TSN), amb HiOS Release 08.7
Tipus i quantitat de port Ports en total fins a 28 Unitat base: 4 ports Fast/Gigbabit Ethernet Combo més 8 ports Fast Ethernet TX ampliables amb dues ranures per a mòduls multimèdia amb 8 ports Fast Ethernet cadascun

Més interfícies

Font d'alimentació/contacte de senyalització 2 x bloc de terminals endollable de 2 pins, 1 x bloc de terminals endollable de 2 pins
Interfície V.24 1 x presa RJ11
Ranura per a targeta SD 1 x ranura per a targeta SD per connectar l'adaptador de configuració automàtica ACA31
Interfície USB 1 x USB per connectar l'adaptador de configuració automàtica ACA22-USB

Mida de la xarxa: longitud del cable

Parell trenat (TP) 0-100 m
Fibra monomode (SM) 9/125 µm vegeu mòduls SFP
Fibra monomode (LH) 9/125 µm (transceptor de llarg recorregut) vegeu mòduls SFP
Fibra multimode (MM) 50/125 µm vegeu mòduls SFP
Fibra multimode (MM) 62,5/125 µm vegeu mòduls SFP

Mida de la xarxa - cascadibilitat

Topologia de línia / estrella cap

Requisits d'alimentació

Tensió de funcionament 2 x 24-48 V CC (18-60 V CC)
Consum energètic màxim 36 W depenent del nombre de ports de fibra

Models relacionats amb HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX
RSPE30-8TX/4C-2A
RSPE30-8TX/4C-EEC-2HV-3S
RSPE32-8TX/4C-EEC-2A
RSPE35-8TX/4C-EEC-2HV-3S
RSPE37-8TX/4C-EEC-3S

  • Anterior:
  • Pròxim:

  • Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-ho

    Productes relacionats

    • Mòdul multimèdia Hirschmann M1-8SM-SC (port DSC monomode 8 x 100BaseFX) per a MACH102

      Mòdul multimèdia Hirschmann M1-8SM-SC (8 x 100BaseF...

      Descripció Descripció del producte Descripció: mòdul multimèdia de port DSC monomode 8 x 100BaseFX per a commutador de grup de treball industrial modular gestionat MACH102 Número de peça: 943970201 Mida de la xarxa - longitud del cable Fibra monomode (SM) 9/125 µm: 0 - 32,5 km, 16 dB Pressupost d'enllaç a 1300 nm, A = 0,4 dB/km D = 3,5 ps/(nm*km) Requisits de potència Consum d'energia: 10 W Potència de sortida en BTU (IT)/h: 34 Condicions ambientals MTB. ..

    • Hirschmann MS20-1600SAAEHHXX.X.Commutador Ethernet de muntatge en carril DIN modular gestionat

      Hirschmann MS20-1600SAAEHHXX.X.Modular gestionat...

      Descripció del producte Tipus MS20-1600SAAE Descripció Commutador industrial Fast Ethernet modular per a carril DIN, disseny sense ventilador, Capa de programari 2 Número de peça millorat 943435003 Tipus i quantitat de port Ports Fast Ethernet en total: 16 Més interfícies Interfície V.24 1 x presa RJ11 Interfície USB 1 x USB per connectar...

    • Commutador gestionat Hirschmann RSB20-0800T1T1SAABHH

      Commutador gestionat Hirschmann RSB20-0800T1T1SAABHH

      Introducció La cartera RSB20 ofereix als usuaris una solució de comunicacions de qualitat, endurida i fiable que proporciona una entrada econòmicament atractiva al segment dels commutadors gestionats.Descripció del producte Descripció Commutador Ethernet/Fast Ethernet compacte i gestionat segons IEEE 802.3 per a carril DIN amb Store-and-Forward...

    • Convertidor d'interfície Hirschmann OZD Profi 12M G11 PRO

      Hirschmann OZD Profi 12M G11 PRO Interface Conv...

      Descripció Descripció del producte Tipus: OZD Profi 12M G11 PRO Nom: OZD Profi 12M G11 PRO Descripció: Convertidor d'interfície elèctric/òptic per a xarxes de bus de camp PROFIBUS;funció de repetidor;per a vidre de quars Codi FO: 943905221 Tipus i quantitat de ports: 1 x òptica: 2 preses BFOC 2.5 (STR);1 x elèctric: Sub-D de 9 pins, femella, assignació de pins segons EN 50170 part 1 Tipus de senyal: PROFIBUS (DP-V0, DP-V1, DP-V2 i F...

    • Hirschmann OCTOPUS 8TX -EEC Unmanged IP67 Switch 8 Ports Tensió d'alimentació 24VDC Tren

      Commutador Hirschmann OCTOPUS 8TX -EEC Unmanged IP67...

      Descripció Descripció del producte Tipus: OCTOPUS 8TX-EEC Descripció: Els interruptors OCTOPUS són adequats per a aplicacions exteriors amb condicions ambientals difícils.A causa de les homologacions típiques de la branca, es poden utilitzar en aplicacions de transport (E1), així com en trens (EN 50155) i vaixells (GL).Número de peça: 942150001 Tipus i quantitat de ports: 8 ports en total de ports d'enllaç ascendent: 10/100 BASE-TX, codificació M12 "D", 4 pols 8 x 10/100 BASE-...

    • Hirschmann MACH102-8TP Commutador Ethernet industrial gestionat

      Hirschmann MACH102-8TP Managed Industrial Ether...

      Descripció Descripció del producte Descripció: Commutador de grup de treball industrial Fast Ethernet/Gigabit Ethernet de 26 ports (correcció instal·lada: 2 x GE, 8 x FE; mitjançant mòduls multimèdia 16 x FE), gestionat, programari de capa 2 professional, emmagatzemar i reenviar-switching, Número de peça de disseny sense ventilador: 943969001 Disponibilitat: Data de l'última comanda: 31 de desembre de 2023 Tipus i quantitat de ports: Fins a 26 ports Ethernet, dels quals fins a 16 ports Fast-Ethernet mitjançant mòdul multimèdia...